Výlety a aktivity

Apartmány Novalja

Ubytování Novalja, ostrov Pag, Chorvatsko

Výlety lodí

Fishpicknick

Fishpicknick Novalja

 

Fishpicknick je zajímavý celodenní výlet na lodi spojený s grilováním čerstvých ryb, neomezenou konzumací nápojů a koupáním na zajímavých místech často přístupných pouze z lodi. Plavba je nabízena na okolní ostrovy či okolo ostrova Pag.

 

Celodenní výlet lodí

Výletí lodí Novalja

 

Celodenní výlety na okolní ostrovy lodí Europa. Výlety se pořádají každý den na ostrovy Olib- Silba, Lošijn a Rab.

 

Lodí na západ slunce

Výlet lodí na západ slunce

 

Vychutnejte si výlet lodí kolem ostrova a pohled na západ slunce nad mořem. Plavba trvá přibližně hodinu a půl na lodi s kapacitou 25 osob.

 


Aktivity

Potápění

Potápění Novalja

 

Zveme Vás na poznávání tajuplného podmořského světa na ostrově Pag v současnosti potápěči velmi vyhledávané destinace. Zprostředkujeme Vám tzv. discovery ponor pro úplné začátečníky. Discovery nabízí zájemcům bez potápěčské licence možnost vyzkoušet si potápění s doprovodem vyškoleného instruktora. Potápěčská základna se nachází přímo ve Staré Novalji, kde je poskytován kompletní potápěčský servis a školení.

Bungee jumping

Bungee jumping Novalja

 

Adrenalinový zážitek si můžete vychutnat na pláži Zrče, kde je umístěn jeřáb pro bungee jumping. Seskok můžete podniknout jak během dne tak i v noci. Seskok je nabízen s možností natáčeného videa a v různých vtipných převlecích.

Vodní sporty

Vodní sporty Novalja

 

Vodní lyžování je nabízeno na pláži Planjka ve Staré Novalji, na pláži Zrče i na pláži Straško. Tento velmi oblíbený sport si můžete vyzkoušet jak v tažení za člunem tak přímo na vodním vleku. Na těchto plážích si dále můžete zakoupit jízdu na banánu či na kruhu taženém za člunem. Můžete si zde také zapůčit vodní skůtr.

Disco pláž Zrče - Ibiza Jadranu

Zrče

 

Na pláži Zrče se nachází největší diskotékový komplex na Jadranu. Pravidelně zde vystupují DJ´s světového formátu. V letní sezóně se tak tato pláž stává centrem noční zábavy. Nadupaná pláž s obrovskými diskotékami a dalšími kluby. Rozjeďte to na stromě, v bazénu nebo přímo na pláži. Můžete si tak vychutnat noci i dny plné zábavy.