Apartmány Novalja

Vila Paula –  se nachází v Novalji na ostrově Pag, v centru města na ulici Velebitská 32…Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené parkoviště.

Apartmány mají klimatizaci, plně vybavenou kuchyň, mikrovlnka, rychlovarná konvice, myčka nádobí s jídelním koutem, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou a balkon

V centru města je několik barů, restaurací, kde se dá výborně najíst., kolonáda, obchody, trhy. V dosahu cca 12 krásných pláží. Nejližší Lokunje 300 m a Beach bar Laganini (bar ve  vodě) 7 min pěšky.

Vila Mako – 5x Apartmán pro 4 osoby
2x Apartmán pro 2 osoby

Vila Mako – kousek od středu města Novalja a cca 100 m od moře. Prostory patřící k vile nejsou průchozí ani průjezdné a naši hosté zde mají absolutní soukromí.

Ve vyšších patrech mají apartmány výhled na moře, ostatní na krásnou zahradu. Do centra města je to 10 min chůze podél pobřeží. Jsou tam obchody, bary, restaurace, diskotéka,  cukrárna a konáda se stánky do půlnoci

Ve vile Mako půjčujeme kola, a motorový člun (máte-li na něj papíry) nebo s kapitánem si můžete člun pronajmout. Ve vile pro naše hosty připravuje kuchař domácí stravu, také bezlepkovou polopenzi a bezlaktozovou. Písečné pláže  pro děti např Planjka, skalnaté na potápění, oblázkové..cca 12 v okolí.