Apartmány Novalja

Vila Paula

Vila PAULA - Apartmán 1

Apartmán 1 se nachází v prvním patře, má plně vybavenou moderní kuchyni s myčkou nádobí, mikrovlnka, toustovač, rychlovarná konvice je samozřejmostí. Velká manželská postel, TV s plochou obrazovkou, klima, WIFI, koupelna s vysoušečem vlasů a vchod na balkon, kde je zahradní posezení.

Vila PAULA - Apartmán 2

Apartmán 2 se nachází v prvním patře, má plně vybavenou moderní kuchyni s myčkou nádobí, mikrovlnka, toustovač, rychlovarná konvice je samozřejmostí. Velká manželská postel + pevná patrová postel pro dospělého člověka, TV s plochou obrazovkou, klima, WIFI, koupelna s vysoušečem vlasů a vchod na balkon, kde je zahradní posezení.

Vila PAULA - Apartmán 3

Apartmán 3 se nachází ve druhém patře, má plně vybavenou moderní kuchyni s myčkou nádobí, mikrovlnka, toustovač, rychlovarná konvice je samozřejmostí. Velká manželská postel ,TV s plochou obrazovkou, klima, WIFI, koupelna s vysoušečem vlasů a vchod na balkon, kde je zahradní posezení.

Vila PAULA - Apartmán 4

Apartmán 4 se nachází ve druhém patře, má plně vybavenou moderní kuchyni s myčkou nádobí, mikrovlnka, rychlovarná konvice je samozřejmostí. Velká manželská postel + pevná patrová postel pro dospělého člověka, TV s plochou obrazovkou, klima, wifi, koupelna s vysoušečem vlasů a vchod na balkon, kde je zahradní posezení.

Vila PAULA - Apartmán 5

Apartmán 5 se nachází v přízemí - bezbariérový vstup, má vybavený kuchyňský kout , mikrovlnka, rychlovarná konvice je samozřejmostí. Velká manželská postel, TV s plochou obrazovkou, klima, wifi, koupelna s vysoušečem vlasů. Tento apartmán nemá balkon. Posezení může být před vchodem, kde jsou 2 židličky + stolek na vypití ranní kávičky.